Eibach B12 Pro-Kit, Renault KADJAR (RFE) 1.6 dCi 130 4x4 06/2015 -, Max vooraslast 1150 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm, Voor modellen met ONAFHANKELIJKE achterwielophanging
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-63-027-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Renault |
| model | : Kadjar |
| bouwjaar | : 06/2015- |
| Past op model | : KADJAR (RFE) |
| Past op bouwjaar | : 06/2015 - |
| Motor | : 1.6 dCi 130 4x4 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1150 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1015 kg |
| Notes | : Voor modellen met ONAFHANKELIJKE achterwielophanging |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 968 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





