Eibach B12 Pro-Kit, Porsche CAYENNE 3.0 S, 3.6, 3.6 S, 3.0 D, 4.2 S Diesel 06/2010 -, Max vooraslast 1440 kg, Verlaging vooras ca 25-35 mm, Verlaging achteras ca 25-35 mm, Excl. luchtvering
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-72-011-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Porsche |
| model | : Cayenne II (92A) |
| bouwjaar | : 07/2010- |
| Past op model | : CAYENNE |
| Past op bouwjaar | : 06/2010 - |
| Motor | : 3.0 S, 3.6, 3.6 S, 3.0 D, 4.2 S Diesel |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1440 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1550 kg |
| Notes | : Excl. luchtvering |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25-35 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25-35 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 2185,26 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





