Eibach B12 Pro-Kit, Porsche BOXSTER (987) 2.7, 2.9, S3.2, S3.4, Spyder 3.4 11/2004 -, Max vooraslast 785 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm, Excl. PASM
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-72-006-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Porsche |
| model | : Boxster II (987) |
| bouwjaar | : 11/2004- |
| Past op model | : BOXSTER (987) |
| Past op bouwjaar | : 11/2004 - |
| Motor | : 2.7, 2.9, S3.2, S3.4, Spyder 3.4 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 785 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 940 kg |
| Notes | : Excl. PASM |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 2019,49 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





