Eibach B12 Pro-Kit, Opel ADAM 1.4 S 11/2014 -, Max vooraslast 885 kg, Verlaging vooras ca 10-15 mm, Verlaging achteras ca 5-10 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-65-015-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Opel |
| model | : Adam |
| bouwjaar | : 10/2012- |
| Past op model | : ADAM |
| Past op bouwjaar | : 11/2014 - |
| Motor | : 1.4 S |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 885 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 845 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 10-15 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 5-10 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 750,2 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





