Eibach B12 Pro-Kit, Nissan QASHQAI (J10) 5-SITZER / 5-SEATER 1.6, 2.0 02/2007 -, Max vooraslast 1Electronische demping wordt gedeactiveerd kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm, Voor 5-zits modellen
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-63-016-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Nissan |
| model | : Quashqai (J10) |
| bouwjaar | : 02/2007- |
| Past op model | : QASHQAI (J10) 5-SITZER / 5-SEATER |
| Past op bouwjaar | : 02/2007 - |
| Motor | : 1.6, 2.0 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1Electronische demping wordt gedeactiveerd kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1100 kg |
| Notes | : Voor 5-zits modellen |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 929,28 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





