Eibach B12 Pro-Kit, Nissan QASHQAI (J11) 1.2 DIG-T, 1.5 dCi 02/2014 -, Max vooraslast 1025 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm, Voor modellen met STARRE ACHTERAS
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-63-027-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Nissan |
| model | : Qashqai (J11) |
| bouwjaar | : 11/2013- |
| Past op model | : QASHQAI (J11) |
| Past op bouwjaar | : 02/2014 - |
| Motor | : 1.2 DIG-T, 1.5 dCi |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1025 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 970 kg |
| Notes | : Voor modellen met STARRE ACHTERAS |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 968 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





