Eibach B12 Pro-Kit, Nissan 350 Z ROADSTER (Z33) 3.5 10/2003 -, Max vooraslast 975 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-63-013-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Nissan |
| model | : 350Z (Z33) |
| bouwjaar | : 10/2003- |
| Past op model | : 350 Z ROADSTER (Z33) |
| Past op bouwjaar | : 10/2003 - |
| Motor | : 3.5 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 975 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 975 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 941,38 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





