Eibach B12 Pro-Kit, Mini MINI COUPE (R58) Cooper, Cooper S, John Cooper Works, Cooper SD 09/2011 -, Max vooraslast 905 kg, Verlaging vooras ca 25-30 mm, Verlaging achteras ca 25-30 mm, nur in Verbindung mit BMW Teile-Nr. 33 50 6 778 572 (2x) (Steinschlagschutz)
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-57-002-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Mini |
| model | : Mini Coupe (R58) |
| bouwjaar | : 09/2011- |
| Past op model | : MINI COUPE (R58) |
| Past op bouwjaar | : 09/2011 - |
| Motor | : Cooper, Cooper S, John Cooper Works, Cooper SD |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 905 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 755 kg |
| Notes | : nur in Verbindung mit BMW Teile-Nr. 33 50 6 778 572 (2x) (Steinschlagschutz) |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25-30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25-30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 885,72 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





