Eibach B12 Pro-Kit, Mini MINI CLUBMAN (R55) One, One D, Cooper, Cooper S, Cooper D, Cooper SD 10/2007 - 06/2011, Max vooraslast 905 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-57-002-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Mini |
| model | : Mini Clubman (R55) |
| bouwjaar | : 01/2007-06/2015 |
| Past op model | : MINI CLUBMAN (R55) |
| Past op bouwjaar | : 10/2007 - 06/2011 |
| Motor | : One, One D, Cooper, Cooper S, Cooper D, Cooper SD |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 905 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 855 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 886,93 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





