Eibach B12 Pro-Kit, Mini MINI (R50, R53) One, Cooper 03/2002 - 09/2006, Max vooraslast 890 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-57-001-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Mini |
| model | : Mini (R50/R53) |
| bouwjaar | : 09/2001-09/2006 |
| Past op model | : MINI (R50, R53) |
| Past op bouwjaar | : 03/2002 - 09/2006 |
| Motor | : One, Cooper |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 890 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 800 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 936,54 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





