Eibach B12 Pro-Kit, Mini MINI (F55) Cooper S, Cooper SD 07/2014 -, Max vooraslast 980 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-57-004-04-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Mini |
| model | : Mini (F55/F56) |
| bouwjaar | : 12/2013- |
| Past op model | : MINI (F55) |
| Past op bouwjaar | : 07/2014 - |
| Motor | : Cooper S, Cooper SD |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 980 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 850 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 878,46 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





