Eibach B12 Pro-Kit, Mini MINI (F56) John Cooper Works 03/2015 -, Max vooraslast 945 kg, Verlaging vooras ca 15-20 mm, Verlaging achteras ca 15-20 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-57-004-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Mini |
| model | : Mini (F55/F56) |
| bouwjaar | : 12/2013- |
| Past op model | : MINI (F56) |
| Past op bouwjaar | : 03/2015 - |
| Motor | : John Cooper Works |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 945 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 775 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 15-20 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 15-20 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 878,46 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





