Eibach B12 Pro-Kit, Mercedes SLK (R172) 200, 250 02/2011 -, Max vooraslast 940 kg, Verlaging vooras ca 25-30 mm, Verlaging achteras ca 25 mm, Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte, Excl. AMG onderstel
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-25-026-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Mercedes |
| model | : SLK (W172) |
| bouwjaar | : 02/2011- |
| Past op model | : SLK (R172) |
| Past op bouwjaar | : 02/2011 - |
| Motor | : 200, 250 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 940 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 970 kg |
| Notes | : Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte, Excl. AMG onderstel |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25-30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1075,69 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





