Eibach B12 Pro-Kit, Mercedes SLK (R171) 200 Kompressor 03/2004 - 02/2011, Max vooraslast 840 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 25 mm, Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-25-013-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Mercedes |
| model | : SLK (W171) |
| bouwjaar | : 03/2004-01/2011 |
| Past op model | : SLK (R171) |
| Past op bouwjaar | : 03/2004 - 02/2011 |
| Motor | : 200 Kompressor |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 840 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 940 kg |
| Notes | : Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 964,37 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





