Eibach B12 Pro-Kit, Mercedes SL (R231) SL350, SL400 02/2012 -, Max vooraslast 1075 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 25 mm, Excl. AMG onderstel
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-25-032-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Mercedes |
| model | : SL (R231) |
| bouwjaar | : 01/2012- |
| Past op model | : SL (R231) |
| Past op bouwjaar | : 02/2012 - |
| Motor | : SL350, SL400 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1075 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1150 kg |
| Notes | : Excl. AMG onderstel |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 2099,35 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





