Eibach B12 Pro-Kit, Mercedes E-KLASSE / E-CLASS (W212) E300, E350, E350 CGI, E400, E200 CDI, E220 CDI, E250 CDI, E300 CDI, E350 CDI, E350 BlueTEC 01/2009 -, Max vooraslast 1200 kg, Verlaging vooras ca 15 mm, Verlaging achteras ca 15 mm, Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-25-021-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Mercedes |
| model | : E-Class (W212) |
| bouwjaar | : 02/2009- |
| Past op model | : E-KLASSE / E-CLASS (W212) |
| Past op bouwjaar | : 01/2009 - |
| Motor | : E300, E350, E350 CGI, E400, E200 CDI, E220 CDI, E250 CDI, E300 CDI, E350 CDI, E350 BlueTEC |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1200 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1275 kg |
| Notes | : Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 15 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 15 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1119,25 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





