Eibach B12 Pro-Kit, Mercedes E-KLASSE / E-CLASS (W211) E220 CDI, E250 CDI, E270 CDI, E280 CDI, E320 CDI 03/2002 - 12/2008, Max vooraslast 1160 kg, Verlaging vooras ca 20-25 mm, Verlaging achteras ca 15 mm, Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-25-008-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Mercedes |
| model | : E-Class (W211) |
| bouwjaar | : 04/2002-01/2009 |
| Past op model | : E-KLASSE / E-CLASS (W211) |
| Past op bouwjaar | : 03/2002 - 12/2008 |
| Motor | : E220 CDI, E250 CDI, E270 CDI, E280 CDI, E320 CDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1160 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1230 kg |
| Notes | : Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20-25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 15 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 975,26 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





