Eibach B12 Pro-Kit, Mercedes E-KLASSE / E-CLASS (W210) E220 CDI 07/1999 - 03/2002, Max vooraslast 1095 kg, Verlaging vooras ca 35 mm, Verlaging achteras ca 30 mm, verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte, vanaf chassis nummer A394035 ->
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-25-004-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Mercedes |
| model | : E-Class (W210) |
| bouwjaar | : 06/1995-03/2002 |
| Past op model | : E-KLASSE / E-CLASS (W210) |
| Past op bouwjaar | : 07/1999 - 03/2002 |
| Motor | : E220 CDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1095 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1165 kg |
| Notes | : verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte, vanaf chassis nummer A394035 -> |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 35 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 790,13 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





