Eibach B12 Pro-Kit, Mercedes CLS (C219) CLS 350, CLS 350 CGI, CLS 320 CDI 10/2004 - 12/2010, Max vooraslast 1135 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 25-30 mm, Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-25-008-05-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Mercedes |
| model | : CLS (W219) |
| bouwjaar | : 10/2004-02/2011 |
| Past op model | : CLS (C219) |
| Past op bouwjaar | : 10/2004 - 12/2010 |
| Motor | : CLS 350, CLS 350 CGI, CLS 320 CDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1135 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1190 kg |
| Notes | : Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25-30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 993,41 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





