Eibach B12 Pro-Kit, Mercedes C-KLASSE COUPE / C-CLASS COUPE (C205) C180, C200, C250, C300 10/2015 -, Max vooraslast 1030 kg, Verlaging vooras ca 35 mm, Verlaging achteras ca 35 mm, Excl. AMG onderstel
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-25-036-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Mercedes |
| model | : C-Class (W205) |
| bouwjaar | : 12/2013- |
| Past op model | : C-KLASSE COUPE / C-CLASS COUPE (C205) |
| Past op bouwjaar | : 10/2015 - |
| Motor | : C180, C200, C250, C300 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1030 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1165 kg |
| Notes | : Excl. AMG onderstel |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 35 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 35 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1211,21 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





