Eibach B12 Pro-Kit, Mercedes C-KLASSE COUPE / C-CLASS COUPE (C204) C180, C200 CGI, C250 06/2011 -, Max vooraslast 1150 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 25 mm, verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte, Excl. electronische demping
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-25-019-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Mercedes |
| model | : C-Class (W204) |
| bouwjaar | : 03/2007-12/2013 |
| Past op model | : C-KLASSE COUPE / C-CLASS COUPE (C204) |
| Past op bouwjaar | : 06/2011 - |
| Motor | : C180, C200 CGI, C250 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1150 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1230 kg |
| Notes | : verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte, Excl. electronische demping |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 937,75 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





