Eibach B12 Pro-Kit, Mercedes C-KLASSE COUPE / C-CLASS COUPE (CL203) C320, C350, C200 CDI, C220 CDI 03/2001 - 05/2008, Max vooraslast 1100 kg, Verlaging vooras ca 25-30 mm, Verlaging achteras ca 20-25 mm, Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte, Excl. AMG onderstel
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-25-001-08-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Mercedes |
| model | : C-Class (W203) |
| bouwjaar | : 05/2000-02/2007 |
| Past op model | : C-KLASSE COUPE / C-CLASS COUPE (CL203) |
| Past op bouwjaar | : 03/2001 - 05/2008 |
| Motor | : C320, C350, C200 CDI, C220 CDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1100 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1035 kg |
| Notes | : Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte, Excl. AMG onderstel |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25-30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 20-25 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 895,4 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





