Eibach B12 Pro-Kit, Mercedes C-KLASSE KOMBI / C-CLASS ESTATE (S202) C180 T, C200 T, C200 T Kompressor, C220 T, C230 T, C200 T D,C200 T CDI, C220 T D, C220 T CDI 06/1996 - 03/2001, Max vooraslast 990 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm, Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-25-002-08-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Mercedes |
| model | : C-Class (W202) |
| bouwjaar | : 03/1993-05/2000 |
| Past op model | : C-KLASSE KOMBI / C-CLASS ESTATE (S202) |
| Past op bouwjaar | : 06/1996 - 03/2001 |
| Motor | : C180 T, C200 T, C200 T Kompressor, C220 T, C230 T, C200 T D,C200 T CDI, C220 T D, C220 T CDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 990 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1070 kg |
| Notes | : Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 889,35 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





