Eibach B12 Pro-Kit, Mercedes C-KLASSE / C-CLASS (W202) C180, C200, C200 Kompressor, C220, C230, C230 Kompressor, C280, C200 D, C220 D, C200 CDI, C220 CDI 08/1993 - 12/1995, Max vooraslast 970 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm, Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-25-002-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Mercedes |
| model | : C-Class (W202) |
| bouwjaar | : 03/1993-05/2000 |
| Past op model | : C-KLASSE / C-CLASS (W202) |
| Past op bouwjaar | : 08/1993 - 12/1995 |
| Motor | : C180, C200, C200 Kompressor, C220, C230, C230 Kompressor, C280, C200 D, C220 D, C200 CDI, C220 CDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 970 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1030 kg |
| Notes | : Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Prijs incl BTW | : 794,97 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





