Eibach B12 Pro-Kit, Mercedes B-KLASSE / B-CLASS (W246, W242) B160, B180, B200, B250, B160 CDI, B180 CDI, B200 CDI, B220 CDI 11/2011 -, Max vooraslast 1100 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 25 mm, Excl. AMG onderstel
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-25-031-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Mercedes |
| model | : B-Class (W246) |
| bouwjaar | : 11/2011- |
| Past op model | : B-KLASSE / B-CLASS (W246, W242) |
| Past op bouwjaar | : 11/2011 - |
| Motor | : B160, B180, B200, B250, B160 CDI, B180 CDI, B200 CDI, B220 CDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1100 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 980 kg |
| Notes | : Excl. AMG onderstel |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 986,15 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





