Eibach B12 Pro-Kit, Mercedes SLK (RVoor modellen met ONAFHANKELIJKE achterwielophanging) 200, 200 Kompressor, 230 Kompressor, 320 04/1996 - 04/2004, Max vooraslast 845 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm, Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-25-003-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Mercedes |
| model | : SLK (RVoor modellen met ONAFHANKELIJKE achterwielophanging) |
| bouwjaar | : 09/1996-02/2004 |
| Past op model | : SLK (RVoor modellen met ONAFHANKELIJKE achterwielophanging) |
| Past op bouwjaar | : 04/1996 - 04/2004 |
| Motor | : 200, 200 Kompressor, 230 Kompressor, 320 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 845 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 820 kg |
| Notes | : Verlaging kan varieren doordat Mercedes verschillende veerschotels toepast 8-23mm dikte |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 836,11 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





