Eibach B12 Pro-Kit, Mazda 3 STUFENHECK / SALOON (BK) 2.3 06/2006 - 06/2009, Max vooraslast 1070 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 15 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-55-008-05-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Mazda |
| model | : 3 (BK) |
| bouwjaar | : 10/2003-04/2009 |
| Past op model | : 3 STUFENHECK / SALOON (BK) |
| Past op bouwjaar | : 06/2006 - 06/2009 |
| Motor | : 2.3 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1070 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 915 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 15 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 861,52 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





