Eibach B12 Pro-Kit, Honda CR-V III (RE) 2.0 i 4WD, 2.4, 2.4 4WD, 2.4 i-VTEC 4WD, 2.2i-CTDI 4WD, 2.2 i-DTEC 4WD 10/2006 -, Max vooraslast 1Voor modellen met ONAFHANKELIJKE achterwielophanging kg, Verlaging vooras ca 30-35 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-40-012-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Honda |
| model | : CR-V III (RE5/RE6) |
| bouwjaar | : 01/2007- |
| Past op model | : CR-V III (RE) |
| Past op bouwjaar | : 10/2006 - |
| Motor | : 2.0 i 4WD, 2.4, 2.4 4WD, 2.4 i-VTEC 4WD, 2.2i-CTDI 4WD, 2.2 i-DTEC 4WD |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1Voor modellen met ONAFHANKELIJKE achterwielophanging kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1055 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30-35 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1092,63 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





