Eibach B12 Pro-Kit, Ford MUSTANG CABRIOLET / CONVERTIBLE 4.0 V6, 4.6 V8, 5.4 V8 12/2005 - 12/2009, Max vooraslast 1070 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-35-008-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Ford |
| model | : Mustang (S197) |
| bouwjaar | : 11/2004- |
| Past op model | : MUSTANG CABRIOLET / CONVERTIBLE |
| Past op bouwjaar | : 12/2005 - 12/2009 |
| Motor | : 4.0 V6, 4.6 V8, 5.4 V8 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1070 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1116 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1582,68 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





