Eibach B12 Pro-Kit, Ford MONDEO IV TURNIER 1.6 Ti, 1.6 EcoBoost, 2.0, 2.0 SCTi, 2.0 Flexifuel, 2.0 EcoBoost 03/2007 -, Max vooraslast 1130 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-35-019-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Ford |
| model | : Mondeo IV (BA7) |
| bouwjaar | : 06/2007-08/2014 |
| Past op model | : MONDEO IV TURNIER |
| Past op bouwjaar | : 03/2007 - |
| Motor | : 1.6 Ti, 1.6 EcoBoost, 2.0, 2.0 SCTi, 2.0 Flexifuel, 2.0 EcoBoost |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1130 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1220 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1027,29 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





