Eibach B12 Pro-Kit, Ford GALAXY 1.6 EcoBoost, 2.0, 2.0 Flexifuel, 2.0 Ecoboost, 2.3 05/2006 -, Max vooraslast 1300 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-35-018-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Ford |
| model | : Galaxy (WA6) |
| bouwjaar | : 05/2006- |
| Past op model | : GALAXY |
| Past op bouwjaar | : 05/2006 - |
| Motor | : 1.6 EcoBoost, 2.0, 2.0 Flexifuel, 2.0 Ecoboost, 2.3 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1300 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1405 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1016,4 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





