Eibach B12 Pro-Kit, Ford FOCUS III STUFENHECK / SALOON 1.6 Ti, 1.6 Flexifuel, 1.6 Ecoboost, 2.0 Flex, 2.0 GDi, 2.0 TDCi 04/2011 - 08/2014, Max vooraslast 1100 kg, Verlaging vooras ca 25 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-35-023-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Ford |
| model | : Focus III (DYB) |
| bouwjaar | : 04/2011- |
| Past op model | : FOCUS III STUFENHECK / SALOON |
| Past op bouwjaar | : 04/2011 - 08/2014 |
| Motor | : 1.6 Ti, 1.6 Flexifuel, 1.6 Ecoboost, 2.0 Flex, 2.0 GDi, 2.0 TDCi |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1100 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1060 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 843,37 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





