Eibach B12 Pro-Kit, Citroen C3 I (FC_) 1.1, 1.4, 1.4 16V, 1.6 16V, 1.4 HDI, 1.4 16V HDI 02/2002 -, Max vooraslast 850 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-22-003-01-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Citroen |
| model | : C3 (F) |
| bouwjaar | : 02/2002-10/2009 |
| Past op model | : C3 I (FC_) |
| Past op bouwjaar | : 02/2002 - |
| Motor | : 1.1, 1.4, 1.4 16V, 1.6 16V, 1.4 HDI, 1.4 16V HDI |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 850 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 820 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 780,45 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





