Eibach B12 Pro-Kit, BMW Z4 COUPE (E86) M 3.2 03/2006 -, Max vooraslast 855 kg, Verlaging vooras ca 20 mm, Verlaging achteras ca 10 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-010-03-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : Z4 (E85) |
| bouwjaar | : 02/2003-12/2009 |
| Past op model | : Z4 COUPE (E86) |
| Past op bouwjaar | : 03/2006 - |
| Motor | : M 3.2 |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 855 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 935 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 10 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1105,94 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





