Eibach B12 Pro-Kit, BMW 5 TOURING (E39) 525d, 530d 08/1998 - 05/2004, Max vooraslast 1100 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Excl. Modellen met electronische dempers
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-005-07-20 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : 5 serie (E39) |
| bouwjaar | : 12/1995-05/2004 |
| Past op model | : 5 TOURING (E39) |
| Past op bouwjaar | : 08/1998 - 05/2004 |
| Motor | : 525d, 530d |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1100 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1390 kg |
| Notes | : Excl. Modellen met electronische dempers |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 1063,59 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





