Eibach B12 Pro-Kit, BMW 3 (F30, F35, F80) ActiveHybrid, 330 d xDrive 01/2012 -, Max vooraslast 1050 kg, Verlaging vooras ca 35 mm, Verlaging achteras ca 25 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-031-05-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : 3 serie (F30/F31) |
| bouwjaar | : 10/2011- |
| Past op model | : 3 (F30, F35, F80) |
| Past op bouwjaar | : 01/2012 - |
| Motor | : ActiveHybrid, 330 d xDrive |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1050 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1280 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 35 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 25 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 960,74 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





