Eibach B12 Pro-Kit, BMW 3 COMPACT (E36) 318tds, 323ti 01/1995 - 08/2000, Max vooraslast 900 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-20-004-10-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : BMW |
| model | : 3 serie (E36) |
| bouwjaar | : 12/1990-03/1998 |
| Past op model | : 3 COMPACT (E36) |
| Past op bouwjaar | : 01/1995 - 08/2000 |
| Motor | : 318tds, 323ti |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 900 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 970 kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Prijs incl BTW | : 860,31 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





