Eibach B12 Pro-Kit, Audi A6 (4B, C5) 2.4 quattro, 2.7 T quattro, 2.8 quattro, 2.5 TDI quattro 12/1998 - 12/2000, Max vooraslast 1230 kg, Verlaging vooras ca 30 mm, Verlaging achteras ca 30 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-15-005-07-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Audi |
| model | : A6 (C5) |
| bouwjaar | : 04/1997-05/2004 |
| Past op model | : A6 (4B, C5) |
| Past op bouwjaar | : 12/1998 - 12/2000 |
| Motor | : 2.4 quattro, 2.7 T quattro, 2.8 quattro, 2.5 TDI quattro |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1230 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1Electronische demping wordt gedeactiveerd kg |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 30 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 30 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 862,73 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





