Eibach B12 Pro-Kit, Audi A5 (8T3) 1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 2.0 TFSI quattro, 3.0 TFSI quattro, 3.2 FSI, 2.0 TDI, 2.0 TDI quattro 06/2007 -, Max vooraslast 1120 kg, Verlaging vooras ca 20-25 mm, Verlaging achteras ca 15-20 mm, Excl. Modellen met electronische dempers
Product specificaties:
| Artikel nummer | : E90-15-010-02-22 |
| Fabrikant | : Eibach |
| Product omschrijving | : B12 Pro-Kit |
| Merk | : Audi |
| model | : A5 (B8) |
| bouwjaar | : 06/2007- |
| Past op model | : A5 (8T3) |
| Past op bouwjaar | : 06/2007 - |
| Motor | : 1.8 TFSI, 2.0 TFSI, 2.0 TFSI quattro, 3.0 TFSI quattro, 3.2 FSI, 2.0 TDI, 2.0 TDI quattro |
| Max vooraslast kg | : Max vooraslast 1120 kg |
| Max achteraslast kg | : Max achteraslast 1120 kg |
| Notes | : Excl. Modellen met electronische dempers |
| Verlaging vooras ca | : Verlaging vooras ca 20-25 mm |
| Verlaging achteras ca | : Verlaging achteras ca 15-20 mm |
| Approval | : TUV gekeurd |
| Prijs incl BTW | : 862,73 |
| Indicatie levertijd | : 2-3 Werkdagen |





