Diameter 356mm, Audi A7 quattro, 3.0 Supercharged 300 PK 2010-, EBC USR Ultimax sport remschijven vooras, Voor modellen met ATE remklauwen aan de vooras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : USR1845 |
| Omschrijving | : EBC USR Ultimax sport remschijven vooras |
| Merk | : Audi |
| Model | : A7 (4G) |
| Bouwjaar | : 10/2010- |
| Past op model | : A7 quattro |
| Past op jaar | : 2010- |
| Motor/uitvoering | : 3.0 Supercharged |
| Vermogen | : 300 PK |
| Front Brake Caliper Type | : Voor modellen met ATE remklauwen aan de vooras |
| Solid or Vented | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 356mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 52mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 34/32mm |
| Prijs per set incl BTW | : 341,29 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





