Diameter 314mm, Audi A6 quattro Avant (C6/4F), 2.7 TDI 163 PK 2004-2011, EBC USR Ultimax sport remschijven vooras, Voor modellen met ATE remklauwen aan de vooras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : USR1395 |
| Omschrijving | : EBC USR Ultimax sport remschijven vooras |
| Merk | : Audi |
| Model | : A6 (C6) |
| Bouwjaar | : 05/2004-11/2010 |
| Past op model | : A6 quattro Avant (C6/4F) |
| Past op jaar | : 2004-2011 |
| Motor/uitvoering | : 2.7 TDI |
| Vermogen | : 163 PK |
| Front Brake Caliper Type | : Voor modellen met ATE remklauwen aan de vooras |
| Solid or Vented | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 314mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 59mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 25/23mm |
| Prijs per set incl BTW | : 270,10 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





