Diameter 288mm, Audi A6 (C5/4B), 2.8 1998-2001, EBC USR Ultimax sport remschijven vooras, Voor modellen met ATE remklauwen aan de vooras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : USR602 |
| Omschrijving | : EBC USR Ultimax sport remschijven vooras |
| Merk | : Audi |
| Model | : A6 (C5) |
| Bouwjaar | : 04/1997-05/2004 |
| Past op model | : A6 (C5/4B) |
| Past op jaar | : 1998-2001 |
| Motor/uitvoering | : 2.8 |
| Front Brake Caliper Type | : Voor modellen met ATE remklauwen aan de vooras |
| Solid or Vented | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 288mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 47mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 25/23mm |
| Prijs per set incl BTW | : 199,18 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





