Diameter 302mm, Audi A6 allroad quattro, 4.2 350 PK 2006-2010, EBC USR Ultimax sport remschijven achteras, Voor modellen met TRW remklauwen aan de achteras, Massieve remschijf
Product specificaties:
| Artikelnummer | : USR1519 |
| Product omschrijving | : EBC USR Ultimax sport remschijven achteras |
| Merk | : Audi |
| Model | : A6 (C6) |
| Bouwjaar | : 05/2004-11/2010 |
| Past op model | : A6 allroad quattro |
| Past op jaar | : 2006-2010 |
| Motor/uitvoering | : 4.2 |
| Vermogen | : 350 PK |
| Merk remklauwen | : Voor modellen met TRW remklauwen aan de achteras |
| Type remschijf | : Massieve remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 302mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 42mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 12/10mm |
| Prijs per set incl BTW | : 201,96 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





