Diameter 255mm, Audi A6 quattro (C5/4B), 2.5 TDI 163 PK 2002-2005, EBC USR Ultimax sport remschijven achteras, Voor modellen met Girling/TRW remklauwen aan de achteras, Massieve remschijf
Product specificaties:
| Artikelnummer | : USR1054 |
| Product omschrijving | : EBC USR Ultimax sport remschijven achteras |
| Merk | : Audi |
| Model | : A6 (C5) |
| Bouwjaar | : 04/1997-05/2004 |
| Past op model | : A6 quattro (C5/4B) |
| Past op jaar | : 2002-2005 |
| Motor/uitvoering | : 2.5 TDI |
| Vermogen | : 163 PK |
| Merk remklauwen | : Voor modellen met Girling/TRW remklauwen aan de achteras |
| Type remschijf | : Massieve remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 255mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 48mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 10/9mm |
| Prijs per set incl BTW | : 157,58 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





