Diameter 256mm, Audi Coupe, 2.0 1984-1987, EBC Gegroefde sport remschijven vooras, Voor modellen met Girling/TRW remklauwen aan de vooras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GD225 |
| Omschrijving | : EBC Gegroefde sport remschijven vooras |
| Merk | : Audi |
| Model | : Coupe (85) |
| Bouwjaar | : -0,004531722 |
| Past op model | : Coupe |
| Past op jaar | : 1984-1987 |
| Motor/uitvoering | : 2.0 |
| Front Brake Caliper Type | : Voor modellen met Girling/TRW remklauwen aan de vooras |
| Solid or Vented | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 4-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 256mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 42mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 20/18mm |
| Prijs per set incl BTW | : 184,72 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





