Diameter 323mm, Audi A8 quattro (D2/4D), 6.0 W12 420 PK 2001-2002, EBC Gegroefde sport remschijven vooras, Voor modellen met Girling/TRW remklauwen aan de vooras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GD1012 |
| Omschrijving | : EBC Gegroefde sport remschijven vooras |
| Merk | : Audi |
| Model | : A8 (D2) |
| Bouwjaar | : 06/1994-10/2002 |
| Past op model | : A8 quattro (D2/4D) |
| Past op jaar | : 2001-2002 |
| Motor/uitvoering | : 6.0 W12 |
| Vermogen | : 420 PK |
| Front Brake Caliper Type | : Voor modellen met Girling/TRW remklauwen aan de vooras |
| Solid or Vented | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 323mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 59mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 30/28mm |
| Prijs per set incl BTW | : 274,97 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





