Diameter 323mm, Audi A8 quattro (D3/4E), 4.2 340 PK 2002-2003, EBC Gegroefde sport remschijven vooras, Voor modellen met ATE remklauwen aan de vooras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GD1101 |
| Omschrijving | : EBC Gegroefde sport remschijven vooras |
| Merk | : Audi |
| Model | : A8 (4E) |
| Bouwjaar | : 11/2002- |
| Past op model | : A8 quattro (D3/4E) |
| Past op jaar | : 2002-2003 |
| Motor/uitvoering | : 4.2 |
| Vermogen | : 340 PK |
| Front Brake Caliper Type | : Voor modellen met ATE remklauwen aan de vooras |
| Solid or Vented | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 323mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 59mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 30/28mm |
| Prijs per set incl BTW | : 272,71 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





