Diameter 320mm, Audi A7 quattro, 2.8 204 PK 2010-, EBC Gegroefde sport remschijven vooras, Voor modellen met TRW remklauwen aan de vooras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GD1838 |
| Omschrijving | : EBC Gegroefde sport remschijven vooras |
| Merk | : Audi |
| Model | : A7 (4G) |
| Bouwjaar | : 10/2010- |
| Past op model | : A7 quattro |
| Past op jaar | : 2010- |
| Motor/uitvoering | : 2.8 |
| Vermogen | : 204 PK |
| Front Brake Caliper Type | : Voor modellen met TRW remklauwen aan de vooras |
| Solid or Vented | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 5-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 320mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 52mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 30/28mm |
| Prijs per set incl BTW | : 298,29 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





