Diameter 256mm, Audi 90, 2.0 1986-1991, EBC Gegroefde sport remschijven vooras, Voor modellen met Girling/TRW remklauwen aan de vooras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GD062 |
| Omschrijving | : EBC Gegroefde sport remschijven vooras |
| Merk | : Audi |
| Model | : 90 (89) |
| Bouwjaar | : 04/1987-09/1991 |
| Past op model | : 90 |
| Past op jaar | : 1986-1991 |
| Motor/uitvoering | : 2.0 |
| Front Brake Caliper Type | : Voor modellen met Girling/TRW remklauwen aan de vooras |
| Solid or Vented | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 4-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 256mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 46mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 22/20mm |
| Prijs per set incl BTW | : 179,75 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





