Diameter 256mm, Audi 80 quattro, 2.0 1991-1992, EBC Gegroefde sport remschijven vooras, Voor modellen met Girling/TRW remklauwen aan de vooras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GD594 |
| Omschrijving | : EBC Gegroefde sport remschijven vooras |
| Merk | : Audi |
| Model | : 80 (B4) |
| Bouwjaar | : 09/1991-10/1994 |
| Past op model | : 80 quattro |
| Past op jaar | : 1991-1992 |
| Motor/uitvoering | : 2.0 |
| Front Brake Caliper Type | : Voor modellen met Girling/TRW remklauwen aan de vooras |
| Solid or Vented | : Geventileerde remschijf |
| Bolt Holes | : 4-gaats |
| Diameter in mm | : Diameter 256mm |
| Totale hoogte in mm | : Hoogte 56mm |
| Dikte Nieuw/Minimaal in mm | : Dikte 22/20mm |
| Prijs per set incl BTW | : 191,68 |
| Indicatie levertijd | : 5-10 werkdagen |





